Kandidatams
Darbo skelbimai

Darbo skelbimai

Prekybos atstovas,-ė (MERCHANDISER)

Manpower Klientė - tarptautinė kosmetikos kompanija, grožio industrijos lyderė. Jau daugelį metų įmonė kuria ir siūlo moterims bei vyrams išskirtines kosmetikos priemones. Pažanga, meilė vartotojui ir elegancija – visa tai įkūnija kiekvienas kompanijos produktas. Šiuo metu įmonė prie savo profesionalų komandos Vilniuje kviečia prisijungti prekybos atstovą,-ę/merčendaizerį,-ę. 

Plačiau
Kosmetikos pardavėja,-as - konsultantė,-as

Pasaulyje gerai žinomas kosmetikos prekių  ženklas Kiehl‘s ieško pasistiprinimo! Ar dievini kosmetiką ir negali gyventi be jos? Pajausk adrenalino bangą įgyvendindamas užsibrėžtus pardavimų tikslus ir neįmanoma paversk įmanoma. Šiuo metu ieškome darbui Vilniuje bendrauti mėgstančios konsultantės,-to – pardavėjos,-jo, kuri,-is jaučia aistrą pardavimams ir dievina kosmetiką.

Plačiau
Vadybininkas,-ė (danų kalba)

Manpower klientas – įmonė, kuri jau beveik 30 m. gamina patikimus, aukštos kokybės gaminius, skirtus namų eksterjerui. Kompanija taip pat stato surenkamus medinius namus ir savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos šalis bei teikia Lietuvos rinkai. Šiuo metu klientas plečia savo apimtis ir ieško naujo komandos nario.

Plačiau