Kandidatams
Darbo skelbimai

Klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininkas, -ė Spausdinti

Patalpinta: 2019.03.26
Klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininkas, -ė

Manpower Klientė – UAB “Lipnus” – viena didžiausių poligrafijos ir reklamos produktų tiekėjų Lietuvoje. Kompanija jau 22-ejus metus sėkmingai atstovauja lyderiaujančioms pasaulio kompanijoms ir siūlo didelį produktų bei paslaugų asortimentą Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. UAB „Lipnus“ siūlo platų lipnių medžiagų asortimentą vaizdinei reklamai, interjerui, plačiaformatei spaudai bei lipnias langų plėveles. Šiuo metu į Kauno biurą kviečiamas/-a naujas komandos narys/-ė - Klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininkas, -ė.

Jūsų atsakomybės:

  • Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvoje;
  • Įmonės produktų pristatymas esamiems ir būsimiems klientams;
  • Esamų klientų aptarnavimas, konsultavimas bei prekių ir paslaugų pardavimas;
  • Pirkėjų užsakymų koordinavimas: kainų skaičiavimas, pasiūlymų teikimas, prekių užsakymas ir bendravimas su tiekėjais;
  • Prekių pristatymo organizavimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis pardavimų srityje (patirtis reklamos produktų srityje būtų privalumas);
  • Puikūs bendravimo ir pardavimų įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba būtų privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Kompanija siūlo:

  • Įdomų, nenuobodų ir iššūkių pilną darbą;
  • Draugišką kolektyvą
  • Puikią galimybę motyvuotam specialistui iškart prisidėti prie aktyvaus bendradarbiavimo.

Jei atpažinai save – siųsk savo CV: https://www.directch.com/KlientuAptarnavimoirPardavimuVadybininkasKaune

Vieta

Kaunas

Paskutinė CV pateikimo data

2019-04-22

Kandidatuok jau dabar!

Tai tavo laikas ieškoti naujų galimybių su Manpower sparčiai besikeičiančiame darbo pasaulyje!