Naujienos
Mes rūpinames kitais

Mes rūpinames kitais

Manpower rūpinasi kitais

ManpowerGroup yra socialiai atsakinga įmonė. Dauguma jos projektų nukreipti į pagalbą socialiai pažeidžiamiems visuomenės nariams. Darbas, karjera – labai svarbūs dalykai daugumai vakarų pasaulio gyventojų. Tačiau jie tampa nesvarbūs, kuomet esame pavojuje, stokojame svarbiausių dalykų. ManpowerGroup padeda gamtos ir aplinkybių nuskriaustiems žmonės. Kompanija stengiasi grąžinti paprasčiausius poreikius tenkinančias sąlygas ir norą judėti pirmyn.

ManpowerGroup dalyvauja Jungtinių Tautų pabėgėlių reikalų aukščiausiojo komisaro paskelbtoje kampanijoje, kurios tikslas - suteikti galimybę mokytis 9 mln. pabėgėlių vaikų, kurie ilgai gyvena pabėgėlių stovyklose visame pasaulyje ir negali lankyti mokyklos (žr. ninemillion.org). Pabėgėliai – aktuali tema. Žmonės bėga ten, kur jiems geriau. Jei negalima sustabdyti šio proceso, svarbu suteikti jiems šansą tapti naudingais ir visaverčiais visuomenės nariais, o vienintelis kelias tam yra švietimas.

2008 m. gegužės 12 d. įvyko didžiausias per visą Kinijos istoriją žemės drebėjimas. ManpowerGroup suteikė pirminę pagalbą nukentėjusiems, pirkdama miegmaišius ir palapines bei įsipareigojo suteikti ilgalaikę pagalbą atstatant kelias pradines mokyklas.

Viena iš opiausių mūsų visuomenės problemų – prekyba žmonėmis. Tai šiuolaikinė vergovės forma, į kurią priverstinai pateko virš 12.3 mln. žmonių. Ši nelegali industrija yra trečia pagal dydį po ginklų ir narkotikų verslo. ManpowerGroup dalyvauja „Sustabdyk prekybą žmonėmis dabar!” kampanijoje, kuriai vadovauja Suzanne Mubarak iš tarptautinio moterų taikos judėjimo (Women’s International Peace Movement).

ManpowerGroup pirmoji pasirašė Atėnų etikos principų dokumentą, kuris deklaruoja netoleranciją bendradarbiavimui su bet kokia kompanija, kuri gauna naudos iš prekybos žmonėmis. ManpowerGroup palaiko siekį dirbti saugų ir padorų darbą ir užsidirbti priklausantį atlygį, todėl palaiko kompaniją prieš prekybą žmonėmis.